Odstąpienie od umowy

Formularz zwrotu można pobrać TUTAJ (kliknij)

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY
dotyczy Konsumenta i Przedsiębiorcy uprzywilejowanego na prawach Konsumenta

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy dane kontaktowe:


MAR-CEL-LOVE BUTIK
ul. Wesoła 6A/2
05-230 Kobyłka
sklep@marcellove.pl
tel. 799853009

Prosimy, wpisz numer telefonu oraz adres mailowy w danych przesyłki - ułatwisz kurierowi dostarczenie nam swojej paczki.

Nie przyjmujemy już zwrotów wysłanych do paczkomatu - zamiast tej opcji uruchomiliśmy wygodne narzędzie do zwrotów - InPost Szybkie Zwroty. Mogą więc państwo odesłać nam towar wybranym przez siebie kurierem we własnym zakresie lub skorzystać z usługi InPost Szybkie Zwroty. Opłata za dokonanie zwrotu w ramach szybkich zwrotów InPost (nadanie do nas paczki) to 16,90 zł przy czym nie trzeba jej płacić z góry. W takim przypadku zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Państwu w związku z odstąpieniem od umowy.  Wszystkie informacje nt. tej formy zwrotu opisaliśmy dokładnie TUTAJ KLIKNIJ. Dodatkowe informacje o usłudze znajdują się na stronie przewoźnika tu: https://szybkiezwroty.pl/.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów (odesłania do nas paczki we własnym zakresie). Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 19 PLN.

Nie przyjmujemy paczek zwrotnych za pobraniem.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Mogą Państwo skorzystać z naszego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest on obowiązkowy - może być inny, wydrukowany / napisany odręcznie.