Szybkie zwroty z InPost

UWAGA - TA USŁUGA W NASZYM SKLEPIE NIE JEST DARMOWA. SPOSÓB ROZLICZENIA, KOSZT I INSTRUKCJĘ ZAMIESZCZAMY PONIŻEJ:
 

Wszystkie informacje nt. zwrotów znajdują się na stronie https://www.marcellove.pl/odstapienie-od-umowy 
W tym miejscu opisujemy jeden ze sposobów zwrotu towaru który udostępniamy klientom - Szybkie Zwroty od InPost.

Udostępniamy możliwość zwrotu towaru za pośrednictwem InPost Paczkomat. Możesz wygodnie nadać paczkę w jednym z ponad 22000 paczkomatów w całej polsce. Nie płacisz w momencie nadania paczki - koszt wysłania zwrotu 16,90 zł odliczymy od kwoty zwrotu odesłanych do nas rzeczy. Przykłady:
1) Kupujesz za pobraniem dwie pary spodni, pozycje z rachunku:
Spodnie 2 x 89,90 zł = 179,80 zł
Koszt wysyłki = 25,00 zł
SUMA = 204,80 zł
Zwracasz jedną parę spodni korzystając z usługi szybkiezwroty. Zwrot policzymy następująco:
Zwracane do nas spodnie 89,90 zł minus 16,90 zł (koszt wysłania paczki w usłudze szybkie zwroty - w momencie nadania paczki nie płacisz) = na konto zwrócimy Ci 73,00 zł.
2) Kupujesz przy płatności z góry InPost Paczkomat dwie pary spodni, pozycje z rachunku:
Spodnie 2 x 89,90 zł = 179,80 zł
Koszt wysyłki = 14,90 zł
SUMA = 194,70 zł
Zwracasz dwie pary spodni korzystając z usługi szybkiezwroty. Zwrot policzymy następująco:
Zwracane do nas spodnie 179,80 zł plus 14,90 zł (najtańszy koszt wysyłki z odbiorem przez klienta oferowany przez nas) minus 16,90 zł (koszt wysłania paczki w usłudze szybkie zwroty - w momencie nadania paczki nie płacisz) = na konto zwrócimy Ci 177,80 zł.
Aby skorzystać z usługi wejdź na stronę https://szybkiezwroty.pl/ - w pole wyszukaj sklep znajdź "marcellove.pl" i kliknij "zwróć teraz". Wybierz rozmiar paczki aby otworzyła się prawidłowych wymiarów skrytka urządzenia Paczkomat. Obok wyboru dostępna jest instrukcja "Jak spakować paczkę". Nie zapomnij o wypełnionym formularzu zwrotu towaru (możesz pobrać TUTAJ) oraz dowodzie zakupu (może być np. wysłany przez nas w paczce paragon).
Następnie wpisz w formularzu: numer zamówienia, imię i nazwisko, numer telefonu, adres mail (sprawdź dwa razy - na te dane otrzymasz kod zwrotu towaru) oraz wybierz powód zwrotu. Zaakceptuj "Regulamin świadczenia usług pocztowych i przewozowych przez InPost Sp. z o.o. " i kliknij "Zwracam paczkę". My otrzymamy zgłoszenie zwrotu i je zaakceptujemy (prosimy o cierpliwość, nie zawsze jesteśmy przed komputerem). Po zaakceptowaniu otrzymasz kod zwrotu paczki, mailowo oraz (jeśli masz zainstalowaną na swoim telefonie aplikację mobilną od InPost) do aplikacji. Kod ważny jest 14 dni. Wystarczy napisać go na paczce, podejść do najbliższego paczkomatu InPost i na ekranie wybrać "Nadaje przesyłkę", następnie "Mam kod zwrotu..." Resztą zajmie się InPost i My :)
Wersja filmowa instrukcji szybkich zwrotów od InPost dla aplikacji mobilnej InPost znajduje się TUTAJ KLIKNIJ lub za pośrednictwem przeglądarki internetowej znajduje się TUTAJ KLIKNIJ.